پایان رقابتهای قهرمانی کشور اپه و فلوره بزرگسالان آقایان در تهران

مسابقات قهرمانی کشور بزرگسالان آقایان در دو اسلحه اپه و فلوره از تاریخ 20 لغایت 23 آبانماه در سالن شمشیربازی شهید کلاهدوز تهران برگزار گردید. در روز نخست و در فلوره انفرادی که با حضور 45 شرکت کننده از 15 استان برگزار گردید محمد حسین جعفری از یزد مدال طلا، هادی رضوی نیا از آذربایجان غربی مدال نقره و علیرضا سلیمانی ورکانه و امید زمانی مدالهای برنز مشترک را از آن خود نمودند.

در روز دوم و در بخش تیمی فلوره که با حضور 11 تیم برگزار گردید یزد بر سکوی نخست قرار گرفت، تهران نایب قهرمان شد و تیمهای اصفهان و همدان مشترکا در جایگاه سوم ایستادند.

در اپه انفرادی 66 ورزشکار از 19 استان با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان سامان آزادیان از همدان اول، محمد رضایی طادی از اصفهان دوم و حسین جعفری از یزد به همراه امیر رضا کنعانی از اردبیل مشترکا سوم شدند.

در بخش تیمی رقابتهای اسلحه اپه که با حضور 17 تیم برگزار گردید، زنجان اول، یزد دوم و اردبیل به همراه آذربایجان غربی مقام سوم مشترک مسابقات را از آن خود کردند.

رقابتهای قهرمانی کشور سابر آقایان نیز طبق اعلام فدراسیون شمشیربازی در روزهای 15 و 16 آذرماه به میزبانی شهر تهران برگزار خواهد شد.