سومی سابریستهای جوان در آسیا

مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا، اسفندماه ۹۷ در کشور اردن برگزار شد. تیم نوجوانان و جوانان کشورمان با ۱۰ شمشیرباز پسر در این رقابتها شرکت نمود. 

در رده سنی نوجوانان شمشیربازان کشورمان موفق ظاهر نشدند، در سابر نوجوانان گلزار ۲۱ و عابدینی در جایگاه ۳۷ قرار گرفت. در اپه نوجوانان، برزگر در جایگاه ۴۰ قرار گرفت. در فلوره نوجوانان نیز ماهان میرزایی ۳۱ و امینی ۴۳ شدند. در سابر تیمی، نوجوانان کشور پس از شکست برابر سنگاپور یازدهم شد. در فلوره تیمی نیز ایران رده ۱۲ رقابتها قرار گرفت.

اما در رده سنی جوانان و در اسلحه سابر انفرادی گلزار ۱۶، عابدینی ۱۸ و شاکر ۲۶ شد. در اپه انفرادی رضایی ۷، برزگر ۱۱، زاهدی ۱۴ و کنعانی ۲۳ شد. در فلوره انفرادی نیز رضوی نیا ۲۳، امینی ۴۰ و میرزایی ۵۵ شدند. در بخش تیمی نیز در حالیکه تیم فلوره جوانان در جایگاه ۱۰ و تیم اپه در رده ۱۱ قرار گرفتند تیم سابر جوانان موفق شدند با ترکیب امیر حسین شاکر، میعاد عابدینی، شهریار گلزار و ماهان میرزایی، با مربیگری امین قربانی مدال برنز این اسلحه ها از آن خود کند. این تیم ابتدا اردن را شکست داد، سپس از سد چین تایپه گذشت و به جدول ۴ تیم برتر راه یافت، در این مرحله پس از شکست در برابر کره جنوبی و چین مشترکا بر سکوی سوم اسیا ایستاد.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *